1-сыныпқа қабылдау

Хабарландыру
2023-2024 оқу жылына 1 сынып оқушыларын қабылдау

Қазақстан Республикасының Білім және Ғылым министрлігі 2018 жылғы 12 қазанындағы №564 бұйрығымен бекітілген Үлгілік қағидаларға сәйкес №24 орта мектепте бірінші сыныпқа қабылданатын балалардың ата-аналары немесе өзге де заңды өкілдерінен құжаттарды қабылдау жүруде.
Қабылдау мерзімі-ағымдағы жылғы 1 сәуірінен бастап 1 тамызға дейін.(Дүйсенбі-сенбі күндері аралығында қабылдау жүргізіледі.)
Құжаттарды қабылдау Электрондық қабылдау «Электрондық үкімет» www.egov.kz веб-порталы және қағаз түрінде жүзеге асырылады.
Анықтама телефоны:28-15-33, Мекен-жай: ж/м Пригородный, Арнасай 127

Ұсынылатын құжаттар тізбесі:
  1. Ата-аналардың өтініші(немесе оларды алмастыратын тұлғалар)
  2. Баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі
  3. Баланың денсаулығы туралы 026/у-3 «Бала денсаулығы паспорты»
  4. Баланың денсаулығы туралы 065-у формасы
  5. 3х4 көлеміндегі 2 фото
  6. ПМПК қорытындысы (бар болған жағдайда)

О приеме в 1-ый класс на 2023-2024 учебный год

Средняя школа №24 согласно приказу Министра образования и науки Республики Казахстан №564 от 12 октября 2018 года осуществляет прием документов от родителей или иных законных представителей детей, поступающих в первый класс организаций образования ,реализующих общеобразовательные программы начального образования.(Прием документов ведется с понедельника по субботу)
Подача заявлений в первый класс проводится с 1апреля по 1 августа текущего календарного года, через портал «Электронного провительство» www.egov.kz и бумажный вариант в организациях образований.
Телефон для справок: 28-15-33, Адрес: ж/м Пригородный, Арнасай 127

Представляемые документы:
  1. Заявление (или лиц,замееняющих их)
  2. Копия свидетельства о рождений ребенка
  3. Документы о состоянии здоровья по форме 026/у-3 «Паспорт здоровья ребенка»
  4. Документы о состоянии здоровья по форме 065-у
  5. Две фотографии 3х4
  6. Справка ПМПК (при необходимости)